+90 216 393 77 44

Sosyal Medyada Biz}

Bizden üç retsiz keşif talep edin
Türkiye genelin de üç retsiz keşif seçeneği sunuyoruz lütfen bizimle irtibata geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Çatı Su izolasyonu

Çatu su izolasyonu, günümüz insanlarının en temel ihtiyaçları arasında artık ev ile ilgili diğer giderlerde bulunuyor. Ev ile alakalı ihtiyaç sıralamalarının başında çatı su izolasyonu ve çatı izolasyon kaplama gelmektedir.
Nedeni ise çok basit artık küreselleşmeye başlayan bir dünyanın içinde yaşıyoruz ve küreselleşmenin bize getirdikleri arasındaki en büyük etkenlerden biri mevsim değişikliği, mevsim değişikliğinin artmış olduğu m2 başına km başına yağmur düşme olasılığını artırmış bulunmaktadır.
İşte bu nedenlerden dolayı evin ihtiyaçları da artmış bulunmaktadır.

Çatı su ve izolasyon kaplaması hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

– Çatı ve teraslar için geliştirilmiş olan poliüretan elastomerik membran oluşturan su izolasyonu, sıvı uygulama malzemesidir.

Su izolasyon kaplama malzemesi

Kolay uygulanabilen sıvı su izolasyon membranıdır, değişik ve özel şekillerdeki bahçe dizaynlarında bile hızlı, kolayca, eksiz uygulamaya imkan verir.
– Çatı izolasyonu yapılmadan önce (isteğe bağlı olarak) su veya ısı yalıtımı yapılır ki herhangi bir aksaklık olmasın diye çatlaklar kırıklar vs. gibi ufak pürüzler gözlemlenir ve uygulama sürecinin gidişatı belirlenir. Bunun üzerine uygulama süresi başlar. Fakat bu tarz işlemler yapılırken hava şartlarının gözlemlenmesi gerekir.

Eğer kaliteli bir Çatı İzolasyonu yaptırmak istiyorsanız lütfen diğer sitelerimizi de ziyaret ediniz veya bizi arayınız.

11 Nisan 2019
90 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN