+90 216 393 77 44

Sosyal Medyada Biz}

Bizden üç retsiz keşif talep edin
Türkiye genelin de üç retsiz keşif seçeneği sunuyoruz lütfen bizimle irtibata geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Sprey Polyurea Kaplaması

Su izolasyon malzemesi

Sprey polyurea kaplaması, sprey püskürtme yöntemi ile yapıldığından dolayı ek yeri yapmaz. %400 ‘den fazla esneklik ve aşınmama özelliğini bir arada bulunduran tek üründür. Bu özelliğinden dolayı zemin kaplama ve su yalıtımı tek bir malzemede birleşmiştir.
Zemin kaplamalarında kullanılan ham madde saf polyurea’dır. Saf sprey polyurea; benzin, yağ ve diğer kirletici maddelere karşı yüksek dayanımlı ve su geçirmezdir.
Zemin kaplamalarında özellikle yüksek darbe , aşınma ve kimyasal dayanım istenen gıda, ilaç, kimya ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar için uygun bir üründür.
Sprey polyurea kaplaması, yapılacak alanın büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun su yalıtımı ve zemin kaplaması ek yersiz yani yekpare olarak yapılır.
Su yalıtımı ve zemin kaplamaları doğrudan renklendirerek istendiği renkte uygulanabilme avantajının yanı sıra uygulama bittikten sonra RAL renklerinde UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dayanımlı son kat sprey polyurea üst kat renk seçenekleri yeni ya da eski yapılarda renk seçenekleri sunar.

11 Nisan 2019
98 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN