+90 216 393 77 44

Sosyal Medyada Biz}

Bizden üç retsiz keşif talep edin
Türkiye genelin de üç retsiz keşif seçeneği sunuyoruz lütfen bizimle irtibata geçiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Su izolasyon nedir

Su izolasyon nedir, dediğimizde yapılan yüzey kaplamada bulunan uygulama ve ürün ile su sızıntısına karşı yapılan su izolasyon yalıtımdır. Su izolasyon nedir konumuzun asıl nedeni her alanda yapılan su izolasyon kaplamasını kapsamaktadır.

Su izolasyon malzemeleri ile yüzeyde kırık, çatlak tamir edilecek yerler sprey veya sürme uygulaması ile yapılmaktadır. Su izolasyon genel olarak müşterileri seçiminde bulunan uygulama türleri arasında değişmektedir. Örnek verirsek!!

  • Çatı izolasyon kaplaması
  • Teras izolasyon kaplaması
  • Havuz izolasyon kaplaması
  • Dış cephe izolasyon kaplaması
  • Araç ve gereçleri zemin kaplaması
  • Otopark zemin kaplamaları

Gibi örnek verdiğimiz konularda sıklıkla sorun yaşanan su izolasyon çözümleri ile çözülmektedir. Su izolasyonu genel olarak uygulama alanlarında doğru malzeme ile kaplaması önem arz etmektedir. Su izolasyon ürünleri yapı kimyasallar ile doğru alan tesisinde yapıldığı zaman doğru bir hedefe varılmış olur.

Su izolasyonun nerede nasıl kullanacağını kurumsal firma ekipleri doğru teşhis ederek su izolasyonu iyi bir şekilde sonuçlar. Su izolasyon nedir dediğimizde az çok malzeme yapısı ve uygulama yapısı bilgilendirilmiş oluyoruz.

10 Nisan 2019
85 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN